Вы можете смотреть голая жопа немедленно покинуть порно сайт!

-підемо поговорити ..
-Тут говори. Що ходить-то? – Мені б, емірату, відразу зрозуміти, що він боїться якби дівчата не прийшли, але тоді я дійсно не могла зрозуміти яка різниця, де говорити, якщо все одно на поверсі нікого немає?
-Тут балкон не відкривається, так і вид з вікна не дуже.
Пояснення мене не задовольнили, але ж в побутівка все одно пусто … і ми пішли в іншу «квартиру» нашого недоделанного поверху. Дверей на поверсі не було ніде, крім бытовки – і це мене трохи заспокоює. «Якщо щось піде не так – сбегу» – думала я. НЕ втекла …
«Данді» трохи поізлівал мені свою душу, надавав нескромных компліментів і заявив прямо:
-Хватит ламатися. Дай я тебе поцілую … якщо до цього він сидів на підвіконні, то тепер встав.
Вы можете смотреть голая жопа немедленно покинуть порно сайт!
-Да Ви ж мене в два рази більше! – Я почала пятіться, не зводячи при цьому очей зі свого небезпечного ухажера.
-Да ладно. Від тебе ж не убуде. – «Данді» тиснув мене до стіни. Ось зараз би бігти, я кидала косі погляди на дверний проріз, але він прекрасно знав що робив. – Поки я пятілась спиною, він зайняв більш вигідне становище і опинився ближче до виходу, ніж я. Дорогоцінні секунди були вже упущені. Він підійшов впритул, і щоб хоч якось віддалитися, я юркнула в опинився поруч дверний проріз, і відразу зрозуміла, що зробила помилку – це була темна маленька кімнатка (майбутня ванна) без вікон і з одним єдиним дверних прорізів, в якому зараз стояв ОН.
Від страху тіло здавалося не своєю, але голова працювала з сумасшедшей швидкістю, перебираючи варіанти розвитку подій: на поверсі порожньо, хоч заорісь, він набагато сильніші від мене – битися не варто навіть намагатися, зате його можна розмови й відтягнути час . І я почала базікати. Задавала йому питання, постійно знаходила теми для розмов, а він хоч і відповів мені, але вперто гнув свою лінію. Так ми ходили по кімнатці з кута в кут. Варто було мені рушити в бік виходу, як він тут же стрибав до дверному проему і загоражівал його своїм могутнім тілом. Нарешті він загнав мене в кут в прямому сенсі цього слова і обійняв. Мене проняла тремтіння. Він расстегнул ширинка на своїх джинсах, взяв своєю рукою мою і прітянул її ТУД�?.

-Доторкнувся, який він твердий. Він тебе хоче! – Тут страх перетворилася в жах. Він що вважає це компліментом??! Це ж огидно! На той момент весь мій сексуальний досвід становило одне пьяное згвалтування, що я майже не пам’ятаю, тому побачити член, націлений на мене, та ще й помацати його рукою – це було вище моїх сил. Я з усіх сил намагалася вирватися, але хватка колишнього боксера була мертвою. І єдине, що мені прийшло в голову, це банальне:
-Не треба!!
-Кучерявий, я тебе не нравлюсь? – Мозги знову судорожно заробили: скажу що не подобається – може розсердився, скажу, що подобається – поимеет обов’язково.Потрібен об’єктивний укіс.
-Но Ви ж мені в батьки годитесь!
-Це не важливо … Його голос був впевненим і, як не дивно, дружелюбним .- ти раніше займалася Ц�?М? – Він расстегнул пуговку на моїх джинсах і засунул туди руку.
-Один раз …-жага до опору практично згасла, я відчула себе обреченной.
Він став ласкать мене рукою між ніг і цілувати. Я неохоче, але відповідала на поцілунки, хоча все також намагалася вжаться в стіну. Він запустив пальці мені в піхву і посміхнувся:
-Тісно
«ще б не тісно, – подумала я – там були тільки один раз і то майже рік тому». Його пальці стали рухалися в мені туди і назад, а великий палець поігривал з моїм клітор. Я була зовсім суха, і коштувало мені про це подумати, як він вимовив це в слух:

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: