Всё обнаженные девушки, у нас всегда было порно!

Прокинувся я вранці, тому щоб було дуже спекотно. Уві сні Андрій повернувся до мене, прижали і поклав на моє стегно руку. Я шевельнулся, Андрій прокинувся, відразу відсунули і сказав: «Пробач, я не хотів, мабуть у сні так випадково ліг».
Ми встали, умилісь, поснідати і сіли дивитися телевізор. Я весь час уважно дивився на його реакцію, що він говорить і як. Але все було в порядку, він не згадував про нічний пригода, навіть жодних натяків не робив. Короче, як звичайно.
Потім ми програли в приставку майже до вечора, загалом, день пройшов чудово. Настав вечір, Андрій запропонував переглянути відео. Ми сіли перед телевізором і включили порно. За сюжетом, там хлопці весь час трахалі жінок тільки в попи. Це дуже порушувала мене завжди – одна тільки думка про анальному секс завжди заставляла відразу вставати мій член. Це, до речі, не дуже добре, я читав в Спид-�?нфо, що це ознака схильності до гомосексуалізму. У світлі подій останньої ночі, я згадав про ту статтю і подумав, що може дійсно Андрій прав, що я сам шукаю контакту з хлопцями. Я так задумався, що Андрій помітив це й запитав. Я что-то ответил невпопад, що б тільки не говорить правду.
Досмотрелі фільм. Так як минула ніч була неспокійні, мене стало хилить в сон, і я сказав Андрюха, що я лягаю спати. Він розстелю пастель, і запитав, не чи буду я проти того, що він ще подивиться телевізор. «Звичайно, немає проблем, це ж твій дім, – сказав я, посміхаючись, – тільки Зробити гoлocніше звук».
Я ліг до стіни, і швидко заснув. Як Андрій вкладається спати, я відчув вже крізь сон. Він став возитися, і я не відразу не зміг вже заснув, а тільки задрімали. Андрій щось говорив мені, але крізь сон я не розібрав що саме. Потім він ліг ближче до мене, так як було прохолодно, мені це сподобалося, і я сам прідвінулся до нього ближче. Але тут я відчув попой його напружений член. Я завмер, і сон відразу пройшов. Я не рухався, Андрій теж. Через хвилин п’ять, він, напевно, подумав, що я заснув, став тертися членом про мене.
Всё обнаженные девушки, у нас всегда было порно!
Я в страху лежав і думав, що робити – невже вчорашня ніч повторитися? Он что-то прошептал. Я автоматично запитав: «Що?». Андрій здригнувся і сказав: «Ти не спиш?»
«Ні, хіба уснешь тут, коли ти таке чиниш?!»
«Пробач, я більше не буду!» – Він відсунули на мене на півметра.
Я лежав задоволений, що мені вдалося ситуацію під контроль, і Андрій не згвалтував мене на той раз. Але тут я відчув, що член-то у мене стоїть! Я не понял. Що це, з-за чого? Неужели из-за пріставаній Андрія? У мене голова кругом шла. Отчего-то стало солодко у грудях та ловлення какое-то.
Несподівано слова самі вирвалися з мого рота: «Невже тобі так хочеться, що тебе, навіть те, що я хлопець, це не зупиняє?»
Недовірливо Андрій відповів: «Дуже хочеться!»
«Ну, не знаю. А ти нікому не расскажешь, якщо я тобі дозволю? »- Сказав зриваються голосом я.
«Нікому!» – Голос Андрія теж тремтів.
«Ладно, тільки обережно! І якщо буде мені боляче, ти одразу зупинишся, домовилися? »- Я сам не вірив, що це говорив. Голова кружится від нереальності що відбувається – все відбувається так швидко и как-будто крім моєї волі.
Я став знімати труси. Андрій встав з дивану, сходив на кухню і повернувся з якимось тюбиків в руці.
Я не став питати, мабуть, вазелін.
Він зупинився, порушену дихаючи, поруч з диваном, і зняв труси. Його член стирчали, як ракета. О, Боже, він мені попу порветься з таким настроєм!
«Андрюха, ти пам’ятаєш, якщо мені буде боляче – ти одразу зупинишся?»
Він тільки кивнув. Я ліг на живіт і став чекати, що ж він буде робити.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: