Все права защищены © 2008-2009 минет без всегда открыто для вас!

Вона застонала від досада, що її єство зраджує її. І відчула, що цей стогін ще сильніше порушив і мужика і її саму.
Перший, здавалося, зрадів своєму перерви. Він обійшов Світлу ззаду, і задрали їй спідницю, оголюючи Попков.
– Вау! Ти тільки глянь, Максимыч! А попка то оттрахана. А ще каже, що не лише повія, – Світла мало не заплакала від безсилля, – Максимыч, дірку змінити не хочеш?
Максимыч не хотів. Він уже стогнав в голос, повністю віддавши член во власть Светіного ротіка.
Все права защищены © 2008-2009 минет без всегда открыто для вас!
Перший зі знанням справи встановив Світлу раком, раздвінув її стегна на потрібну йому висоту, додавши правильний нахил її спини так, щоб не переривати мінет Максимычу. Світла покірно чекала проникнення. Яке виявилося сюрпризом. Вона ще відчувала обидві чоловічі руки на своїх стегнах, коли голівка члена самостійно раздвінула статеві губки Светіной так і не чіпатимуть сьогодні киска, і, всхліпнув, зупинилася …. Такого мізерне малюсінького дразнящего руху Світла ніяк не очікувала. Вона подалася назад, подмахівая новому члену, вигібаясь спиною так, щоб обхват його киска як можна глибше, доторкнутися до нього усіма своїми солодкими точечкамі.
Але мужик, утримав її за стегна:
– Тихо, мала, тихо … Не спеши. Досасивай Максимычу, я обожду. Потім …
Світла взвила від такого ставлення до себе, і подвоїла старання губ, безжально висмоктуючи член Максимыча. Про себе вона зазначила, що їй все ж таки вдалося поглубже запровадити киска на член першого мужика.Що він все-таки торкнувся матки, і … Оргазм наздогнав її, як тільки член в роті задергался, наповнюючи горло і обидві щоки спермою. Вона не встигла вирішити, ковтати або не ковтати сперму чужого мужика, отпрянула тому, розкриваючи рот, даючи їй вільно виливатися по підборіддя, а член всі бризкає і бризкає їй на чоло, на волосся, застиг очі … Але Світла не замечала за все це, віддаючись відчуттю свого оргазму … .. Вона відчула, як потужні руки подымают її на ноги.
– Йдемо-йдемо, – мужик підвів її до раковині, обличчям до дзеркала, і рішуче нахилу, поклавши грудьми і животом на мармуровий умивальний столик.
У другому проникненні ніякої трепетно делікатності не було. Засудив член по самі яйця найпершим рухом, мужик почав рішуче трахать Светіну киска, анітрохи не турбуючись про її відчуттях. Їй це і не була потрібна. Вона ще не відійшла від попереднього оргазму, а зараз їй просто користувалися, і Светіно єство почему-то ніяк цьому не заперечувало ….
– На одній нозі настрахаєш? – Не чекаючи відповіді, трахатель закинув ліву ногу світло на той же столик. З дзвінким хлюпом витягнув рясно змазаний член, і тим же темпом увігнала член їй в попу. Тепер погляду обалдевшего Максимыча були відкриті обидві Светіни дірочки. Під час кожної фрікціі в попу, статеві губки спочатку розкривалися, а потім закривалися в такт кожному руху.
– Охренеть можна!, – Заохочення цієї ремарка приятеля, хлопець завелся вже по-справжньому, та Світлана відчула, як член всередині попка как-будто почав распухать …
– Ще, ще, ще! – Света виявила, що думає вголос, коли двері відкрилася і в душову проникнула голова Сергія. Вона побачила в дзеркало, як Максимыч встає, преграждая Сергію шлях, і закрила очі …
– Це моя дівчина, – обурений голос Сергія пролунав как-то приглушення, та Світлана відчула, що …. знову накативает задоволення.
– Обожді хвилинку, зараз Борісич її дотрахает, і вона знову твоя …
Сергій замешкалася, і він, і Максимыч, загіпнотізірованно дивилися, як розкривається – закривається Светіна киска.
І Борісич почав кончать. Світла з усе зростаючим возбуждением відчула, як глухими поштовхами в попу надходить нова порція сперми. Солодка слабкість охопила низ її живота, а коли Борісич зі дзенькотом витягнув з попи ще твердий член, Света знову закінчили. Дуже-дуже тихо протяжно піскнув, як мишка …

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: