Бесплатные фильмы русское порно видео, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.

Катіна чотирикімнатні квартира вразила Олю розкішшю, хоча не було в ній нічого надприродного, але було видно, що все було зроблено дуже добротно, акуратно, з бездоганним смаком з дорогого матеріалу. Катя визначила Оле місце у вітальні.
-Будеш спати поки на дивані, а далі буде видно, – как-то загадочно вимовила Катя.
-Я піду поки переберуся, а ти освоюються, можеш подивитися квартиру.
Оля була дуже рада змін, що відбулися в її житті.Вона жила в розкішній квартирі, про яку навіть ніколи й не мріяла. Оле дуже сподобався вид з вікон квартири, з усіх боків було видно, майже, що всю Москву, так як квартира була на 15 поверсі, а будинок знаходився недалеко від центру. Пройшовши по квартирі, Оля подумала, що потрапила в казку, вся меблі та техніка були подобранни з великим смаком, не було нічого зайвого, у всіх кімнатах був ідеальний порядок.
Але найбільше їй сподобалася ванна. Зайшовши туди, вона була вражена розміром приміщення, а також чистотою та блиском царівшім там. Вся ванна кімната була обклад рожевою плиткою, дуже красиві дзеркала були кожен на своєму місці, але більше за все її вразило величезного розміру джакузі. У ньому могло вільно вміститися дві людини, також на ньому було дуже багато різних отворів і кнопочок, не зрозуміло для чого призначені. Раковина була зроблена у вигляді морської раковини, і все це пишність мало дуже цікаву підсвічування. М’яке світло розподіляється по всій ванної, було таке відчуття, ніби він огортає все тіло. Намилувавшись ванної, Оля пішла на кухню. Катя обідають, а Танько прислуговувала їй. Побачивши Олю, Катя запропонувала їй поїсти, наказавши Танько поставити ще один столовий прилад. Оля спробувала відмовитися, але Катя наполягла.
-Їж, не соромитися, все одно Танько багато наготує.
Оля відчувала себе дуже не ловко, але все одно поела.
Після обіду, Катя, наказавши Танько прибрати на кухні, пішла з Ольгою у вітальню. Катя села в крісло, а Оля сіла на диван.
-Повернемося до нашого неоконченное розмови. Ну, що тобі сподобалося у мене? – Запитала Катя Ольгу.
-Да, у тебя очень красиво.
-Щоб жити в цій красі, потрібно це ще заслужити. Я дуже люблю, коли поруч зі мною знаходитися людина, яка виконує мої потреби. Мені потрібно від тебе, щоб ти завжди знаходилася при мені і допомагала мені в усьому, про що б я тебе не попросила. Ти згодна на це.
-Да, – сказала Оля і почервоніло.
-У тебе буде не так багато обов’язків, в інституті ти будеш допомагати, мені одягатися й роздягатися, також поможешь переобуваться. Будеш носити мої зошити і підручники. Так, трохи не забула, ще однією твоєї обов’язком буде, так як ти будеш завжди перебувати зі мною, відкривати для мене двері моєї машини. Тобі все зрозуміло.
Бесплатные фильмы русское порно видео, самые интересные видео ролики, а так же порно онлайн.
-Так, Катя.
-От і добре.
Оле з початку була не звична її роль при кате, але поступово їй це навіть починало подобатися, тим більше Катя сразу не вимагала від Олі багато чого. Оля все більше і більше закохується в Катю. Через тиждень Катя зверталася до неї лише наказному тоном. В інституті Оля бігала за Катею, як собачка, готова виконати будь-яку примху, яка взбредет в чарівну головку Пані. Катя сама не очікувала, що Оля так швидко скоритися, через пару тижнів Оля вже називала Катю Пані і була її рабині, як Танько.
На людях Катя вела з новою рабині нормально, але все одно сторонній спостерігач, міг би відразу зрозуміти, що Оля дуже сильно залежить від Каті. У групі всі були здивовані перетвореннями Ольги. Вона постійно знаходилася поруч з Катею, догоджаючи їй у всьому, виконує її доручення, допомагає переобуваться, одягатися, так розмовляла Катя з нею, як з його служницями. Але Каті було наплювати, що думають про її відносинах з Ольгою однокурсники. Особливо цікаві намагалися задавати кате питання, але вона швидко їх поставила на місце, сказав, що живе, як хоче і її життя не повинна нікого хвилювати.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: