Вы можете смотреть сайт порно фото скачать и многое другое вы найдете у нас.

Дому Пані обслуговували вже дві рабині. Оле, Катя, також купила нашийник, приходячи з інституту, Оля повинна була відразу роздягнутися і перебувати в присутності Пані голою, як Танько, якщо тільки не було особливих розпоряджень.
Вы можете смотреть сайт порно фото скачать и многое другое вы найдете у нас.
Спала вона також на підлозі біля ліжка Пані. Між собою та невільниця спілкуватися було суворо заборонено. Карав своїх невільниць Катя, як і раніше, дуже жорстоко, вона взагалі їх не шкодувала і ставилася до них, як до своїх речей. Рабині недолюблював один одного, вони обидві пильнували до Госпоже, Катя це прекрасно розуміла і користувалася цим, щоб краще тримати їх у своїй повній покорі. Коли вона хотіла, кого-то покарати тепер рідко це робила сама, Олю заставляла бити Таню і навпаки. Рабині отрывались один на одного, намагаючись догодити своїй Повелітельніце. Оля перетворилася на зомбі, яка виконувала будь-які команди Пані, вона всюди супроводжувала пані, а Танько завжди перебувала тільки вдома.
Катіни подруги Іра і Олена в черговий раз приїхали на кілька днів до Москви, вони созвонимся з Катею і вирішили зустрітися. Вони не бачили один одного близько півроку, тому, созвонимся, вирішили сходити відпочити в нічний клуб.
Подруги зустрілися, вдосталь наговорив, трохи випили, натанцевалісь, і Катя запропонувала дівчатам поїхати до неї додому.
-Подивіться мою нову квартиру, а заодно побачите моїх невільниць.
Лена и �?ра запитали у Каті, яких невільниць і Катя розповіла їм, що має двох невільниць. Про Танько вони знали, так як раніше часто приходили до кате в гості і теж допомагали кате знущатися над беззахисною дівчиною. Катя розповіла подругам, як поневолили Олю. Лена и �?ра дуже заздрили кате, так як теж хотіли мати служниць, тому з радістю сприйняли Катіно пропозиція, поїхати до неї в гості.
Вони вийшли з нічного клубу спіймали таксі, так як свої машини завбачливо не брали, знаючи, що будуть випивати. Приїхавши, додому до кате весела і трохи подвипівшая компанія увійшла в квартиру.
Іра і Олена були дуже здивовані, коли побачили у передпокої двох голих, тільки в нашийники, що стоять на колінах дівчат. Під ртах у них було по гумовому кляпу, коли Катя залишала невільниць одних вона спеціально всовивала ім кляпи, щоб вони не могли спілкуватися між собою.
-Так сучки це мої подруги, будете називати їх Пані і будете робити все, що вони прікажут та горе вам, якщо їм, що-небудь не сподобається. Я з вас живих шкуру спущено, ісхлещу так, що мало не покажется.
Лена запитала Катю, невже вони зроблять все, що прікажут. Звичайно, сказала Катя, вони зроблять все, що ви від них захочете и особо не надо с ними церемонитися, це ж рабині. Дівчата пройшли в кімнату, рабині ползлі за ними слідом.
Вони зручно розсілися в кріслах, Катя витягла з рота невільниць кляпи і наказала принести пляшку вина і фрукти та обслуговувати їх. Поки подруги розмовляли, і пили вино, рабині стояли на колінах, а також коли була необхідність, прислуговувала за столом. Потім Катя наказала Танько лизатимуть Ірини туфлі, а Олькі Леніна. Ірі і Оленці ило приємно бачити у своїх ніг простягнені тіла невільниць.
Лена запитала у Каті, чи можна покурити, так як Катя не курила, вона сказала, що можна, тільки попільнички у неї немає, але замість попільничок можна використовувати роти невільниць. Лена и �?ра закурити сигарети, одна невільниця встала біля однієї Пані, інша біля інший і розкрили роти. Лена и �?ра насолоджувалися своєю владою над беззахисними невільниць, вони струшує в їх рот попіл і сплевивалі, як у плевательніцу. Потім Катя звеліла невільниця принести в зубах плеть. Вона запропонувала подругам пограти. Також вона звеліла принести затискачі на соски і грузікі. Іра і Олена повісили на грудях невільниць затиски, а на них почали навішувати спеціальні гірькі, якщо гірькі падали, то невільниця отримувала удар плеть. Вдосталь награвшись, дівчата почали пороть невільниць, спочатку вони наносили удари по задница, а потім почали бити по груди, намагаючись збити вантаж. Після нещасних избитых невільниць поливали гарячим воском і робили ще багато чого іншого.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: