Вы можете смотреть порно сайт еблей- Порнострим- Лучший порноканал Рунета!


Вы можете смотреть порно сайт еблей- Порнострим- Лучший порноканал Рунета!
-Як це розуміти ??!!! Я зробив тебе дівчиною а ти низько впав і тепер трахаешься з цим зеком.! – Олег повернувся, і в люті почав готувати відповідь. Я ж був і наляканий і радий в душі. Значить мій милий Кирило все таки дорожить мною .. значить я йому потрібен .. а може і не я .. а моя попка.!
-Ти че бурових підорас! Це моя баба, моя тапетка і моя анальний діра! Я його вже трахал і зараз хочу трахнуть так, щоб у нього жопа порвала! Іди на хуй!! І щоб я тебе більше не бачив!!
-Сам пішов на хуй!! ! Це я підорас?)) Та ми всі тут пидоры!!
-Говори за себе Чмо! Я порядна пацан!! А пидор той, кого я зараз Натягніть! Кажеш ти його анальний девственность позбавив?! А де ж ти потім то був?! Я його вже другий раз трахать буду! – Я був у розпачі і в той же час радів що за мою попка боряться зараз такі самця. Я б віддав їм обом!
– Не твоє справу ублюдок де я був. Якщо вже він з тобою йде то це його право, але я так не здам! Запомни!
– Скатертью дорога лузер! – Сказав Олег і і ще міцніше змилуйсь мою Попков. Я ж лише з почуттям гордості, і страху побрел з ним у номер а до Кирилу вийшов з туалету її коханець і він ніжно обійняв його і почав цілувати. Я був готовий разреветься. Олег же затамувавши мене в кімнату де горів інтимний світ і стояла величезна ліжко. У кутку лежало багато вібраторів і баночок зі змазкою. Олег почав буквально рвати з мене одяг і коли я залишився в одних біленьких трусиках він зняв штани й на мене дивився його величезний член неправильної форми.
– Сосі діра! – Сказав він і почав притягувати мою голову до його пеніса. Я не став заперечувати (себе б дорожче вийшло) і взяв у рот цього монстра. Він же почав просто трахать мене туди і моя слюна була всюди. У номері чулися стогони і прічмоківанія. Потім він поставив мене на рак і відсунувши лямку трусиков почав несамовито шлепать мене по попе. Від таких «ласк» я почав тихенько плакати. Потім він воткнул мені в попка відразу 3 пальця і досить сказав: – Умничка, жопки подмазал, видно знав що я з нею зроблю. З цими словами він почав вставляти мені свій кол, я почав виривається і отримав удар по попе.
-Олежек прошу не так сильно … мне больно.
Але він як спеціально засунул свій пеніс в мене до кінця під диким напором .. Потім він почав трахать мене. Кожен поштовх був сильним і його руки мялі мої сиськи. Я ж тільки стогнав і з моїх очей лилися сльози (хоча мені це подобалося, я був дуже збуджений), потім він почав засовывать пальці мені в рот і я мича і давясь ними віддавався йому. Він трахал мене майже всю ніч. З попи тільки доносилась хлюпанья.
Його яйця бились про мої, і я встиг кончить аж 4 рази. Весь час моя попка починала пульсіровать і в животі накопичувались тепло. Такого сексу у мене не було ні з ким, навіть з Кирилом. Олег кусав мої вушка і вдарив мене по попка, гвалтували пальцями мій рот. Мої сиськи від його «ласк» стали червоно-синіми. Я стогнав і кінчається, подмахівал моєму чоловікові Попков і намагався зробити так, що б його пеніс максимально глибоко входив до мене. А він трахал і трахал мене в Попков. Потім я відключився і прокинувся тільки тоді, коли його вже не було. Я лежав один в номері а з попи текла сперма і сукровіца, прямо на підлогу і там була вже ціла калюжа. Я спробував встати, але не зміг! Він так мене трахал, що всі анальний отвір просто горіло і я не міг ні сидіти ані ходити.Я з останніх сил помился в душі. Вдягла і спробував втекти. Але біля номера мене зустрів п’яний Кирило.
-Так ось ти який … .- сказав він мені як в перший раз .- я дивлюся добряче тебе оттрахалі да? Багато разів закінчили!? Повія анальний !!!!!

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: