Разнообразные порно галереи, сперма во рту немедленно покинуть порно сайт!

Мені стало так соромно, що я швиденько прибрав руки. Тоді Аня каже:
– Так, Юля, зараз я тобі допоможу.
Підходить і сильно заводить мені руки назад, так що я не можу ними пошевелить. Коли Юля почала мене щекотать, я не міг витримати жодної секунди і почав дико реготала, причому будь-то не своїм, а девчоночьім голосом. Потім вона зайнялася ребрами, а це взагалі неможливо терпіти, і я спробував захищатися ногами, почав Дригало ними, але це нічого не дало, і до того ж було так глупо, що всі стали надо мною сміятися. А вже коли Юля дійшла до живота, я почав їй заважати ногами як слід, і вона поскаржилась, що їй так незручно. Тоді брат велів мені витягнути ноги, але мені було страшно соромно, тому що під трусами у мене була вже ціла ракета. Брат хоч і лише на рік старший за мене, але набагато сильніше, так що він узявся за ноги і спокійно мені їх витягнув. Юля початку хихикать, а Аня сказала:
– Ага, це значить, що Боре ця історія подобається.
Я закричав:
– Ні!
Юля продовжувала щекотать мені живіт, і я міг тільки визжать як дурень і більше нічого. Потім брат говорить Юле:
– Ну, тепер ти можеш Боре пощекотать його товсті стегнами,
може, він у нас схудне небагато, а то мама його вже лає.
І він раздвінул мені ноги якомога ширше. І при цьому ще усмехался, тому що і в трусах було занадто добре все видно. Я вопил так, що в мене сльози потекли, а Юля сміється:
– Дивіться, дивіться, він у нас плаче!
А сама піднімається все вище і вище. Потім вона запитує:
Разнообразные порно галереи, сперма во рту немедленно покинуть порно сайт!
– І далі можна?
Брат відповідає:
– Само собою, але труси тобі напевно будуть заважати, так що ти можеш їх просто з нього поцупити !
Я знову заорал:
– Ні!
Аня сказала:
– Послухай, Юля у нас в гостях, і ми хочемо, щоб їй було цікаво і приємно, а крім того, вона, напевно, ще жодного разу не бачила голого хлопця.
Після цього брат підняв мені ноги високо-високо, так що Юля без всякого праці зняв з мене труси, вони полетіли на підлогу, а всі троє почали мене розглядати. Від сорому я ледь не згорів!
– Глянь-ка, сказала Аня, – я і не знала, що у нього вже стільки волосся і що його штука досить-таки довгий.
Большего позора я не відчував, коли 9-річна дівчинка почала мене щекотать між ніг, а мої брат і сестра весь час хвалили її, і говорили, що вона карає мене просто шикарно! Хоча, за словами Олега, вся процедура тривала каких-то 8 хвилин, мені вони здалися вічністю! І після цього я ще повинен був обіцяти, що буду добре себе вести. Сестра сказала:
– Якщо ти знову нам нагрубішь, ми відразу ж зателефонуємо Юле, вона прийде і як слід тебе повоспітивает.
У мене було дивне почуття: я саме хотів щось таке зробити , щоб мене знову покарали.
Потім ми пішли в кафе є морозиво. Брат і сестра безупинно хвалили Юлю, лаяли мене за те, що я під час щекоткі так погано себе вів, а потім Аня сказала:
– Це для Бори так корисно, що ми не будемо чекати, коли він провинився, а просто в наступний вівторок Юля до нас прийде, і ми знову потреніруем його як слід. А ти, Юлечка, придумав йому крім щекоткі ще які-небудь добрі покарання.
Я сидів зовсім червоний, але не сказав ні слова.
Ось поки і вся історія.
Якщо хто мені захоче написати, мою адресу: jurikroner@yahoo.de
Зараз мені 24 роки і я люблю коли мене жорстко трахают, але починалося все не так. Коли мені було 14 років, мене перший раз поимели друзі мого брата. Я тоді ще й не розуміла, що від мене хочуть.
Було це літо, я поїхала в село до своєї бабусі, а повезти мене повинен був брат, но видимо йому дуже хотілося трахаться (в той день він познайомився з який – то шляхах), відправив мене зі своїм другом на машині. Коли ми від’їхав від міста, Андрій (так звали одного) зупинився і сказав, що зараз під’їдуть ще його друзі і нам треба їх зачекати. У машині було дуже спекотно, він зняв з себе футболку і запропонував мені теж роздягнутися. Я почервоніло і відмовилася.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: