Все толстые бляди – смотрите на сайте тысячи бесплатных роликов для взрослых без ограничений бесплатно.

Він вирвав свій член з її рота, опустив руку на шию і підняв її. Залишки плаття були остаточно ізорвани і кинуті на підлогу. Вона стояла перед ним, така беззахисна в одних чорних трусиках, намокшіх від збудження. Він відчував її запах і його це заводи ще більше! Він опустив руку до неї в трусики, трохи пощекотал статеві губи, від чого Наташа закотив очі і почала постанивать. Але тут він різко дернулся руку за себе, схопивши тонку мереживні тканину. Труси затрещалі по швах, тканина лопнула і вони опинилися в руці Івана. �?ван підніс їх до себе, її запах … Як він завжди його заводить!
Ваня підніс труси до особі Наталі.
– Відчуваєш? Ти вже потекла, сука!
Він підніс їх зовсім впритул, Наташа хотіла відсторонитися, але він їй не давав! Притискуючи правою рукою її голову до залишках трусиков, лівою він водив ними по її особі.
– Відкрий рота.
Наташа слухняно виконала. І він всунул їй труси в рот! Ніколи раніше він не звертався так со своей женой. Але тут він відчув, що може робити з цією поточної крутіями самки все, що хоче! Він буквально кинув її на обідній стіл, збивши з нього приготовлений до повернення з театру вечерю. Він уже не хотів її порушувати, она и так текла. Він раздвінул її ноги і різко увійшов в її поточну пиздой. Це була саме пиздой, а його дружина, яку він так любив і плекав, була зараз для нього останньою крутіями сучків. Його руки опустилися на її маленькі груди, він вирішив боляче удіпнуть її за соски. Наташа вигнула спину і замичала … Він ебал її грубо і бесцеремонно, не піклуючись про її задоволенні. Але вона все одно його отримувала. Наташа звивається під ним і її стогони говорили про те, що вона скоро досягне апогею.
Але Івану було цього мало. Раз його дружина остання сучка, нехай просить його про те, щоб він її оттрахал. Ваня витягнув труси з рота і вийшов з Наталі.
– Вставай на коліна і проси, щоб я тебе трахал далі.
Наташа слезла зі столу і опустилася на коліна. Її повні блаженства великі відкриті очі були спрямовані на Івана.
– Трахні мене, прошу тебе.
– Ти моя сучка і я буду ебать тебя как кобель.
Все толстые бляди – смотрите на сайте тысячи бесплатных роликов для взрослых без ограничений бесплатно.
Наташа сама зрозуміла все. Вона оперлась на стіл і, раздвінув ноги, приготувала Вані шлях до себе ззаду. Він увійшов до неї, почав рухатися дуже швидко … Наташіно тіло звивається від задоволення. Ваня взяв однією рукою її за волосся і потягнув на себе. Стон блаженства вирвався з її губ. І тут він зрозумів, що повинен зробити ще … Зібравши пальцем трохи їх виділень він намазать ними її анальний отвір. Трахеї її ззаду в пиздой, він повставляв вказівний палець їй в задницу. Зазвичай Наташа не любила анал, але зараз це її завело. Вона вже не могла стримувати стогони й орала … Коли Ваня кончать, він витягнув член з неї і, повернувши до себе особою, залив спермою її губи і ніс. Кілька крапель потрапили на маленькі груди. Вони були тут же поцілував і слізани Іваном.
В театр вони вже не встигли. Наташа та Іван засипали у себе в спальні після кращого оргазму. Ніхто не знає про що думала Наташа, крім неї самої. �?ван ж захоплювався тим, який сучків виявилася його дружина. І думав про те, як би добре було б так само трахнуть Катю. Якщо б він тільки знав, у що виллється їх сьогоднішнє відкриття та його мрії …
Далі буде.
E-mail автора: krasssss@bk.ru
Це початок розповіді який скоро буде закінчений. Я не тільки описував інтимні сцени життя героїв, але мене цікавило і цікавить їх психологічний стан і їх думки. Хоча, сподіваюся, вони йдуть не на шкоду еротичної частини. Чекаю ваших відгуків!
Іван уже тривалий час працював в Західній компанії і досяг посади директора вітчизняного філії. Його обов’язки були дуже широкі, але вони обмежувалися невеликий фінансової залежністю і головне кадровою політикою. Наймання нових людей і затвердження співробітників здійснювали іноземці. І ось у відповідності з кадровою політикою один зі старих керівників одного відділу змушений був піти на пенсію за віком, а на його місце треба було взяти кого-то другого. Іван не мав до цього ніякого відношення крім того, що з цією людиною йому потрібно було працювати. І ось незабаром він дізнався, що на посаду взяли досить молоду жінку. Він не сприймав це серйозно до пори до часу.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: