Отличное порно фото и порно фото групповуха эротика– на нашем сайте, убедись в этом сам.

Пустир ще не розпочався, отже до будинку ще приблизно дві зупинки. Дорога до краю міста погіршилася, і водій зменшив швидкість. Машина жорстко підстрибував на пастки. Від трясіння слизький плащ распахівался, оголюючи коліна дівчини, доводилося його постійно поправляти. Коли тряска посилилася, дівчина рукою притиснула поли плаща до колін, аби не привертати косі погляди хлопця в кожанка. Схоже його зовсім не хвилювали випали книги на підлозі, весь його інтерес викликало те місце, де знаходилася зараз права рука дівчини. Лівій Віка притримували маленьку сумочку, що лежала на колінах. Несподівано справа, як би сама собою, рука подвипівшего чоловіки лягла на її руку і скинула її вниз, поли плаща тут же оголило коліна та стегна.
Дівчина здригнувся і отдернула стислі разом ноги в сторону від чоловіка, уважно на нього гладь. Той продовжував спати, як ні в чому не бувало. Повернувшись вліво, вона перехопила погляд хлопця, ковзати по її стегнах. Схвильована Віка села рівні, не забувши прикрити ноги плащем і з укорізной подивилася на пялящегося хлопця. Не встигла вона відвернутися, як груба рука подвипівшего чоловіки знову скинула її руку, на цей раз навіть подолавши легке опір слабкою дівчини. Віка вже хотіла обуритися, і прікрікнуть на чоловіка, але її зупинив шум ззаду. Той, Хто сидить за спиною хлопець встав і прігнув голову в тісному салоні рушив до водієві, погойдуючись разом з машиною. Правою рукою хлопець схопився за поручень викине на спинці крісла, при цьому боляче притиснувши пряди волосся дівчини.
Мабуть не помітивши цього хлопець нагнули і підняв з підлоги світить змію фалоімітатори і підніс до обличчя дівчини. Вика отпрянула, уперевшісь головою в пальці стискали волосся. «Твій?!» – Майже стверджуючи, запитав хлопець, надіславши головку гумового члена на викине особа.
Вона скосіла очі на стискаючих Світний шланг кулак. Не встигла вона сказати, що це належить сидить навпроти хлопцю, як чоловік різко увігнала їй фосфоресцірующій шматок гуми прямо в рот, до самих пальців. Несподівано заповнили рот дівчини не встиг стиснутися і в наступну мить гума, ізогнувшісь, проскочила в горло. М’який латекс щільно заповнив все всередині, чоловік методично перехоплює знаряддя насильства і піхал його далі й далі. Вика давілась і корчить від страху і приниження, і трохи від болю, все-таки м’який, майже желеобразний складу штучного фалоса не пошкоджує горло.
Отличное порно фото и порно фото групповуха эротика– на нашем сайте, убедись в этом сам.
Руки дівчата намагалися чинити опір, але їх сил явно не вистачало. Запіхав весь агрегат до кінця в рот дівчині, хлопець вимовив – «Давай», і після цих слів запрокінул її голову назад, тримаючи за щелепу. Поручень спинки боляче уперся Віке в шию, їй здалося, що її хребет зараз зламається. Вона спробувала своїми слабкими ручками відвести грубу лапу від свого обличчя, але зусилля навіть не були помічені. Іншою рукою чоловік взяв простягнутою шматок чорного скотчу та залепіл рот ошарашенной дівчата вмілим рухом, майже з ласкою разглажівая липку стрічку по краях для щільного приклеювання. На всі ці дії у чоловіка пішло секунд тридцять, не більше, але Віка за цей час встигла згадати всю свою здатися такою короткою життя.

Неймовірно, але ніхто з пасажирів чоловіків не кинувся виручає потрапила в біду дівчину, «Невже вони нічого не бачать?», встигла подумати дівчина, в той час, коли хлопець защелківал сталеві воронение наручники на її запястьях – «Що ж відбувається?». Не зупиняючись ні на мить агресор запрокінул закутого в наручники, мляво пручатися, викине руки їй за голову і одним кільцем інших наручників зафіксував на емальованої трубці поручні, довгі руки дівчини при цьому боляче заламали в нееудобной позі і практично позбавили можливість повернути голову. Побаченим перед тим, як їй на голову одягнули чорний поліетилен пакету, спокійний погляд водія у дзеркалі привів вику в отчаянье та захисні сили організму позбавили її свідомості.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: