Внимание, сайт содержит пэрис хилтон сосет, у нас всегда было порно!

– Десять … – Зітхнула я.
– І вони тебе навіть … Ну …
– Так … У всі дірочки …
– Ось це так! – Вигукнула Кіміка-сан так, що я ледве не впала. – Подумати тільки! Відразу десять! А ти? Скільки разів ти скінчив?
– Чотири рази …
– Ого! Лінда-чан, ти просто монстр какой-то!
– Чому ти так радуешься? … – Зітхнула безнадійно.
– Я не радію! Але сама посуду: у кого-то це тільки в порнофільму, а у кого-то в жизни! Я, знаєш, завидую тебе! Десять чоловік!
А. .. Ясно … Знаючи характер Кімікі-сан, у неї буде десяток трупів і ніякого задоволення …
– Значить так! – Рішуче скрикнула Кіміка-сан. – Я тобі допоможу помитися, спинку там потр, ще що-небудь, а ти розповідай мені, розповідай, не соромтеся! Добре?
Внимание, сайт содержит пэрис хилтон сосет, у нас всегда было порно!
– Добре … Тільки-но я перевірю пошту.
– Дуже добре! Я поки що наливаю воду!
Тільки б вона ні чого не придумала … Ладно, що там у нас? Отримавши пошту і заглянув під вхідні, я побачила його … Тепер уже лист з минулого, як нагадування про те, що сталося … Якщо б не знала, подумала б, що ні чого не закінчилося … Але, відкривши докладені фотографії, я побачила те, що й чекала. Я стояла на сходах, мою попка что-то ласкают. Потім мою попка вже трахалі, а ось тут цікаво – я прошу трахнуть меня в киска, так забавно Смотрим … А ось уже меня и в киска трахают … Який ракурс … О! А ось цей член точно потрапить в мою колекцію! Міс ДВ – сама крутіями, пожадливість та просто секс … Ах … Від цих кадрів моя киска знову стала гарячої … А ось і фінал …
– “Можна тебе трахнуть?”
Прощавай, демон.
– Кіміка-сан! Я йду!
Спасибо что прочитали цей розповідь ^ _ ^ Якщо Ви хочете залишити свій відгук, поскаржитися на неточності або у вас есть какая-то ідея для окремої розповіді або продовження, пишіть мені на lindakaioh@mail.ru ^ _ ^ Буду рази Вашим відгукам ^ _ ^
НЕ 19. Я з провінції. Вчуся на 1 курсі в одному з інститутів Москви. Живу в гуртожитку і звичайно завжди заздрю тим, студентам у кого є свої квартири. Тому на запрошення святкувати новий рік великою компанією в заміському будинку у одного зі студентів п’ятикурсник відреагувала з радістю. Мій знайомий 5-курснік попросив мене покликати з собою подругу Жанну – дівчину красиву і дуже сексуальну.
31 грудня в заздалегідь обумовлений час за нами прислали таксі. Ми повні радісних передчуттів знайти собі парубків москвичів для серйозних стосунків – відправилися на вечірку красиво одягнені і доглянуті.
Їхали ми години 2. Коли приїхали – побачили величезний особняк з високим парканом. Я і Жанка завізжалі від радості, що будемо справляти Новий рік у такому шикарному будинку!
Нас зустріли. За столом вже сиділо 6 осіб. Наш знайомий з інституту, а решту ми бачили в перший раз. Це було 5 стильно одягнених чоловіків – 30-35 років. Я трохи затривожилась, адже нам говорили, що компанія буде наполовину жіноча, чоловіча наполовину. Але присутні нас заспокоїли, сказавши, що інші дівчата приїдуть попозже.
На початку все було нормально, і лише іноді мені ставало не по собі від поглядів чоловіків. Надто вже вони були самовдоволеним і м’ясоїдні. Але я заспокоївся, подумав, що накручують себе даремно. Їжа відмінна, з випивки – ми з Жанною пили вино, яке дбайливо підливала нам наші кавалери. Останнє, що я пам’ятаю, це те що мені різко стало погано закрутилася голова і чийсь голос сказав: «Ну нарешті-то, я вже думав не дочекаюся!»
Очнулся я через деякий час, мене розбудили гучні крики, я б навіть сказала стогони. Коли я відкрила очі – я зрозуміла, що ці стогони-крики виходять з мого горла.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: