Внимание, сайт содержит телки минаев скачать- Самый большой порноархив онлайн!

Ти рухатися повільно, повністю погружая член в її рот. Я пріподнімаю Яну за стегна і стосуються язичком її анусу. Не знаю, чи був у неї анальний секс до цього, але сьогодні він у неї буде. Я починаю повільно лизатимуть її попка, готуючи її для тебе. Мій язичок проникає всередину, але цього мало. “Розслабитися”, – кажу я їй, і починаю повільно вводити їй в попка пальчик. Вона чесно намагається розслабитися, але виходить погано. Схоже, ця попка ще девственно. Я дістаю із сумки змащення. Змазують свій пальчик і знову намагаюся ввійти. На цей раз виходить краще. Я починаю повільно рухати їм у Яніна Попков. Схоже, вона вже освоїла і навіть почала отримувати утримання.
Вона сам розширює ноги так широко, як може. Ймовірно, вона б навіть попросила мене рухатися швидше, якщо б її рот не був зайнятий своїм членом. Але я не хочу поспішати. У меня тоже когда-то був перший раз. Я хочу, щоб їй сподобалося, щоб вона стала благати тебе взяти її в Попков. Я прошу тебе зупинитися і перевертають її на живіт. Вона стає на коліна, її попка призовної стирчить вгору. Я знову що досліджує в неї язичком. Вона стогне і починає рухатися, намагаючись запровадити себе на мій язичок поглубже. Бесполезно, дорога, ніщо не завдасть тобі такого удвольствія, як чоловічий член. Я відсторонюють і вводжу їй в попка вже два пальчики. Зі змазкою вони входять легко. Вона вже готова. Ти стоїш поруч і чекаєш, щоб я поступилася тобі місце. Я беру твій член в ротік і змазують його слиною. Зараз я буду спостерігати за тим, як мій чоловік трахает якусь малолітніх сучка.
Ти вставляє головку члена до її анус і прослизає всередину. Я знаю, яке це задоволення. Я відчувала твій член у своїй попка безліч разів, і безліч разів ізнивала в очікуванні, коли ти ввійдеш до мене. Я розв’язував їй руки і ложусь перед її обличчям, широко розставляючи ноги. Яна починає старанно ласкать мене язичком, поки ти з силою вганяє в неї свій член. Вона стогне, вигібается, подмахівает тебе, але я міцно тримаю її голову і вона намагається, як може. Однією рукою вона теребите свій клітор, і через кілька секунд я відчуваю, як вона завмирає – кончать вона голосно, оргазм накриває її кількома хвилями.Слідом за нею кончать і ти, вгоняя член глибоко в її попка. Ти лежатимеш поруч, спостерігаючи за нами. Яна піднімається і ми целуемся. Вона давно вже без пов’язки і ми весело дивимося один одному в очі. “Давай, Малишка! Я теж хочу кончить”.
Яна опускається нижче і знову починає лизатимуть мою киска. На цей раз ти її не відволікати і вона береться за справу дуже старанно. Її язичок то грає з моїм клітора, то починає танцювати навколо, але я зупиняв її, мені подобається, коли ласкают тільки клітор, то прискорюючи, то сповільнюючи темп, то граючи з ним одним кінчиком язика, то ласка всієї поверхнею. Я відчуваю наближення оргазму, починаю стогнати сильніше і голосніше, але ти нахиляється і целуешь мене. Шалено ніжно. Ти робив так багато разів, коли я мастурбіровала на твоїх очах. І зараз ти целуешь мене, а я звивається, притискаючи голову Яни до своєї промежини. Вона піднімається і ми ложімся з двох сторін від тебе.
Внимание, сайт содержит телки минаев скачать- Самый большой порноархив онлайн!
– Дівчата, а як на рахунок мінет?
Я більше не ревную тебе до неї, зараз ми заодно. Ми опускаемся нижче. Я беру на себе твій член, а Янка вилізивает яєчка. Потім ми міняємося місцями. Яна сосет, а я приймаю ласкать тебе нижче. Мій язичок сковзає до твого анусу і починає грати з ним, то блукаючи навколо, то проникаючи всередину. Напевно, Яна такого ніколи не робила. Вона навіть відволікається на секунду, щоб подивитися, чим я зайнята, але ти не даєш їй лентяйнічать і тут же насаджується її глибоко, до самого горла. Я бачу, що їй неприємно. Терпи, Зая, скоро звикнеш! “Дай-ка”, – я відсторонюють її, підіймаюся і сідаю зверху. Твій член проникає в мою киска, як я давно цього чекала. Яна сидить поруч, не знаючи що робити. “Поліжі дівчинці”, прошу я тебе. Я-то знаю, як добре ти вмієш це робити. Янка розташувалася над твоїм обличчям, і поки я повільно рухався на тебе, ти вилізиваешь її киска. Я люблю бути зверху. Признаться, в цій позі я думаю тільки про себе. Я знаю, що ти навряд чи покінчиш, тим більше зараз ти зайнятий Яной.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: