Искал качественное фото хуй пизда, добавить в закладки.

– Скільки я винен? – Слабким голосом запитав він у РаХьеора.
Той вскользь окінул його поглядом.
– Багато, – байдуже кинув він.
– Як багато? – Перепитав Міеналь. Хміль почав залишати його, і він усвідомив, що взяв у борг у самого РаХьеора, і що всі взяте доведеться повертати.
– Дуже багато, – повільно вимовив РаХьеор, оцінюючи юнака поглядом.
Він легко підвівся, обійшов столи, наблизившись до юнакові, і поклав на стіл перед ним боргові розписки. Холодеющімі руками Міеналь перегорнути їх. 70 золотих, потім 200, потім 500, потім півтори тисячі …. Всього більш ніж на 3 тисячі. Три тисячі золотих, в ім’я всіх богів, так Міеналь стільки за все своє життя не запрацює …. Тим більше, що РаХьеор не з тих, хто буде довго чекати, настав несподівано йому в голову. Міеналь похолодел і судорожно сглотнул.
РаХьеор ж тим часом підійшов до стійки, виуділ з-за неї доброго вина, і присів на столик, з насолодою потягівая з пляшки. «Таміка», більш ніж 8 років витримки, машинально відзначив юнак. По 200 крон за галон.
– Де ж я візьму стільки грошей … – розгублено пробормотал Міеналь, більше для самого себе, ніж для кого б то не було.
– А це вже не моя турбота, – насмешліво відгукнувся РаХьеор.
Міеналь відразу згадав його репутацію і остаточно усвідомив розміри катастрофи. Він повинен астрономічну суму ельфи, знаменитому жорстким характером і повною відсутністю милосердя, що для темних взагалі-то було характерно. Однак у РаХьеора вистачить і сил і можливостей виконати будь-яку загрозу.
Коленко зрадницькому задрожалі. Міеналь кілька разів глибоко зітхнув, зібрався з духом і зриваються від страху голосом звернувся до РаХьеору:
– Пане РаХьеор, в даний момент я не можу повернути вам таку суму, – той підняв одну брову, а серце юнака ухнуло куди -то навіть нижче п’ять, але він знайшов у собі сили закінчити, – бути може, можливо як-небудь її відпрацювати?
РаХьеор потягнувся, розминаючись затекшіе плечі, і переміряв Міеналя довгим оцінює поглядом. Міеналь знав, що дивитися в общем то не на що. Худеньких, невисокого росту, з майже дівочих рисами обличчя і пухнастими віями, він не годілся для важкої роботи. І нервово Закусило губу, більше всього на світі боячись, що РаХьеор негативно похитав головою і тоді його життя буде закінчена. Однак власник таверни допіл своє вино, не зводячи погляду з юнака, і нарешті вимовив всього одне слово:
– Можливо.
Міеналь відразу пріободрілся, і коли РаХьеор пішов углиб таверни, наказавши йому йти за собою, з полегшенням послухався, радіючи, що його не збираються вбивати.
РаХьеор вийшов з таверни через задні двері, перетнув невеликий дворик і зайшов у свій особняк. Міеналь не відставав ні на крок, боячись викликати гнів свого кредитора. І ось, РаХьеор піднявся на другий поверх і ківком наказав хлопцеві заходити в кімнату перед ним.
Стіни кімнати були прикрашені Дивовижне зброєю, на полицях тиснулись рідкісні книги, а посеред кімнати перебувала величезна ліжко, застеленная причудливо вишитим покривалом. Міеналь скромно відійшов до стеночке, недоумевая, що ж йому доведеться тут робити. Ну не пил ж його витирати змусять. Тим більше, що тут і так чисто.
Искал качественное фото хуй пизда, добавить в закладки.
РаХьеор замкнув двері спальні зсередини і з посмішкою повернувся до юнакові.
– Можеш роздягатися, – спокійно сказав він.
Від такого повороту подій у Міеналя голова закрутилася. Він здивовано поглянув на РаХьеора, думаючи, що той пожартував. РаХьеор ж, бачачи здивування юнака, вважав за потрібне пояснити:
– Ти ж нічого корисного робити не вмієш, так? У будь-якому випадку три тисячі я не отримаю навіть якщо продам тебе магам на досліди. Доведеться відпрацьовувати, малюк. Ти симпатичний, а я не страждаю забобонами, що спати можна тільки з жінками.

Advertisements

Tags:

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s


%d bloggers like this: